KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409344
nr 1740 9344
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, "En Julesverniad", Jules Verne. Signerad. Bildmått: 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:39:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund
Bertil Bull Hedlund
nr 1740 9344
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 17 november 2025 |
Bertil Bull Hedlund